Contact


Ne poti contacta telefonic, prin email, pe chat, pe Facebook, pe Instagram, direct in clinicile noastre sau la sediul nostru central. Mai jos vom pune toate modalitatile noastre de contact astfel incat sa poti intra oricand in legatura cu noi.

Suntem disponibili non-stop, 24/24 de ore din 7/7 zile lucratoare, pe email, retele de socializare sau formularul de contact aflat la finalul acestei pagini.

Suntem disponibili de luni pana vineri intre orele 11:00 - 18:00 telefonic si la adresele clinicilor noastre atunci cand se va incheia situatia de urgenta.

Contact aBeauty Home

  1. Clinica Estetica Bucuresti 1 - Str. Nicolae Caramfil Nr. 61C, Email: bucuresti1@abeauty.ro, manager.bucuresti1@abeauty.ro, Telefon+40747034850
  2. Clinica Estetica Brasov - Str. Aurel Vlaicu Nr. 61 Bis, Email: brasov@abeauty.ro, manager.brasov@abeauty.ro, Telefon+40743292200
  3. Clinica Estetica Cluj-Napoca - Str. Gheorghe Marinescu Nr. 41, Email: cluj@abeauty.ro, manager.cluj@abeauty.ro, Telefon+40754642256
  4. Clinica Estetica Constanta - Bd. Tomis Nr. 93, Email: constanta@abeauty.ro, manager.constanta@abeauty.ro, Telefon+40758837016
  5. Clinica Estetica Galati - Str. Brailei Nr. 78, Bl. BR4A, parter, Email: galati@abeauty.ro, manager.galati@abeauty.ro, Telefon: +40748884160
  6. Clinica Estetica Iasi - Sos. Petre Andrei Nr. 28, Bl. A8, demisol, Email: iasi@abeauty.ro, manager.iasi@abeauty.ro, Telefon+40748484802
  7. Clinica Estetica Timisoara - Bd. Eroilor de la Tisa, Email: timisoara@abeauty.ro, manager.timisoara@abeauty.ro, Telefon+40738953333
  8. Salon Beauty Galati - Str. Siderurgistilor Nr. 15, Bl. SD10B, parter, Email: hi@salonglass.ro, galati@salonglass.roTelefon+40741103305
  9. Sediu Central Galati - Str. Traian Nr. 339, sediu aBeauty, Email: hi@abeauty.ro, gabriel.ursan@abeauty.ro, Telefon: ‭+40749080282

Date firma

Conform legii, este obligatoriu sa avem pe websiteul magazinului nostru online datele de identificare ale companiei noastre.

  • Nume firma: Agress Beauty SRL
  • CUI: RO28935388
  • Nr. Inmatriculare: J17/1002/2011
  • Sediu Social: Str. Siderurgistilor Nr. 15, Bl. SD10B, parter
  • Oras: Galati
  • Judet: Galati
  • IBAN ING Bank: RO 51 INGB 0000 9999 0521 7041
  • IBAN Alpha Bank: RO 67 BUCU 1671 3042 3953 6RON
  • IBAN Raiffeisen Bank: RO 78 RZBR 0000 0600 1542 7033